Jak zbudować kanał YouTube,
który będzie dla Ciebie zarabiał.

Chcesz prowadzić kanał na YouTube?
Najpierw przeczytaj tą historię:

Jakiś czas temu mój kolega (Arek Ratajski) otrzymał maila:

"Chciałbym nagrać film o Waszym plecaku. Czy moglibyście mi go wysłać do Niemiec?"

Arek prowadzi firmę Help Bag. Produkują plecaki ewakuacyjne, dzięki którym poradzisz sobie w każdej sytuacji i w każdych warunkach nawet przez 3 dni. Zestaw kosztuje ok. 2000 zł.

Napisał do nich Mattin - niemiecki YouTuber, który prowadzi kanał o tematyce survivalu. 

Zgodzili się. Wysłali mu plecak za darmo.

Mieli małą firmę, sprzedawali średnio 3 plecaki dziennie

Chcieli to rozwinąć, bo jak się okazało robienie tego biznesu na małą skalę się nie spinało. Uszycie kilku plecaków na zamówienie było za drogie. Zestaw musiałby kosztować kilka tysięcy złotych, więc klienci by tego nie kupili. 

Rozwiązanie było jedno: trzeba przenieść produkcję za granicę i szyć dużo większe ilości. 

Tylko jak to sprzedać?

Mattin opublikował poniższy film:

Przypominam: sprzedawali średnio 3 plecaki dziennie.

Tego się nie spodziewali. W dniu publikacji filmu zaczęli sprzedawać ok. 150 plecaków dziennieNie byli na to przygotowani. Pracowali po 16 godzin, rodzina i znajomi pomagali, żeby dali radę te plecaki skompletować i wysłać.

W 5 dni zrobili ponad 1,2 mln zł przychodu. Kilka dni później był ponad 1 mln zł ZYSKU

Poprosiłem Arka, żeby opowiedział o tym na naszym kanale na YouTubie - prowadzę kanał Biznes Od Początku, gdzie nagrywam wywiady z przedsiębiorcami i pokazujemy ich firmy. 

Opublikowaliśmy ten film:

Powiem szczerze: nagrania nie były łatwe. Arek bardzo się stresował. Mimo, że jego druga branża to nagrywanie filmów ślubnych i miał doświadczenie z wideo, to jednak zawsze był z drugiej strony kamery. Nagrywaliśmy 2x bo był tak spięty. 

Jakoś się udało. Opublikowaliśmy film. Co się wydarzyło?

Czy było warto? Temat dalej jest w toku, ale jeżeli uda się pozyskać dystrybutora np. na USA, to mogą sprzedawać tysiące plecaków miesięcznie. 

YouTube to potężna dźwignia.

Jeżeli jesteś YouTuberem: 

Firmy mogą z Tobą współpracować bo im się to po prostu opłaca. Przypomnij sobie historię Mattina (tego niemieckiego YouTubera, który nagrał recenzję plecaka). Jak myślisz - jaką wartość to miało dla firmy Help Bag? W kilka dni zarobili na tym ponad 1 mln zł. Nawet, gdyby zapłacili Mattinowi za to 200 000 zł, to dalej im się to opłacało! Taka jest siła YouTuberów.

Tak samo my działamy na kanale Biznes Od Początku. Nie zawsze robimy dużo wyświetleń. Ale oglądają nas przedsiębiorcy. Wystarczy, że film na naszym kanale obejrzy 1000 osób. Niech wśród nich jest osoba, która może wprowadzić firmę Arka na USA. Przecież zarobią na tym potężne pieniądze. Spokojnie może nam za to zapłacić, bo mu się to opłaca.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą:

Większość Twojej konkurencji boi się pokazywać na wideo. Bo znajomi będą głupio docinać, a może ktoś w internecie napisze hejterski komentarz?  Do tego nie wiedzą jak się za to zabrać, nie znają się na nagrywaniu, nie mają sprzętu, nie mają na to czasu. 

To dobrze. Niech Twoja konkurencja nie nagrywa filmów. Niech nie pojawiają się na YouTubie. Ale Ty zacznij.

YouTube i Google to 2 największe wyszukiwarki. Ludzie szukają tam rozwiązania swojego problemu. Zanim coś kupią to oglądają filmy o tym na YouTubie. Szukają, który produkt wybrać. To najbardziej świadomi klienci - którzy już wiedzą, że chcą coś kupić. Nie wiedzą jeszcze od kogo.

Gdy mają do wyboru kilka firm, to kupią od tej osoby którą znają. Która w filmach pokazała, że zna się na rzeczy. Sensownie mówi, więc to właśnie tej osobie zaufają.

Co ma YouTube do kosiarki?

Mam duży ogród. Ok. 30 arów. Koszenie trawy to niekończąca się historia. Jak skończysz, to możesz zaczynać od początku. Nigdy nie miałem robota koszącego. Zaczął mi po głowie chodzić taki pomysł, żeby sobie takiego robota kupić. Wydaje się fajne. Ale nie wiem jak to działa. Skąd wie gdzie ma jechać? A może jeździ w kółko w tym samym miejscu? 

Mam trochę nierówny teren i masę skalniaków, roślin, drzew. Czy to u mnie zda egzamin? A może wydam bez sensu kilka tysięcy złotych i dalej będę musiał kosić ręcznie? 

Co zrobię w takiej sytuacji?

Większość ludzi tak robi:

Większość ludzi wpisze to na YouTubie. Mogę o tym czytać, przejrzeć wszystkie sklepy, ale przecież YouTube jest 100x lepszy. Tam mogę sobie zobaczyć jak ten robot jeździ. Ktoś mi powie jak to działa. Pokaże. 

Mam jeszcze jedną historię. To dopiero jest hit.

Chciałem w coś zainwestować. Pojawiła się propozycja zakupu mieszkania w kamienicy w Katowicach. Zbierało się kilku inwestorów, bo trzeba było kupić całą kamienicę, całą wyremontować, a następnie sprzedać mieszkania. Kupiłem jedno z nich i sfinansowałem remont. Tylko jest pewien mały szczegół, o którym musisz wiedzieć:

Nigdy nie widziałem tego mieszkania na oczy. Nigdy w nim nie byłem. Kamienicę widziałem tylko na Google Street View. Wydałem w ciemno kilkaset tysięcy złotych. Nawet nie wiem czy ten remont wykonali, bo nie byłem w mieszkaniu przed, ani po.

Moja rola ograniczyła się do 2 wizyt u notariusza - podczas zakupu i podczas sprzedaży.

Szalone? To jeszcze nic.

Nie dość, że nie widziałem tego mieszkania, to jeszcze nie znałem zbyt dobrze osoby, która miała całą inwestycję przeprowadzić.

Ale od kilku lat prowadził swój kanał na YouTubie. 

Oglądałem jego filmy dotyczące nieruchomości. Było słychać, że ma doświadczenie. Omawiał różne problemy i historie, z którymi się spotykał i pokazywał, jak takie problemy się rozwiązuje. Pokazywał swoje inwestycje. Od lat regularnie publikował filmy, więc uznałem, że nie zwieje gdy kupię mieszkanie, tylko jednak doprowadzi tą inwestycję do końca.

Zaufałem mu dlatego, bo znałem go z YouTuba.

Pewnie też to znasz:

Widujesz też czasami na YouTubie ludzi, którzy byli totalnie nieznani? Prowadzili niewielką firmę w jakimś Pruszczu Gdańskim czy Rawiczu. Ale pojawili się w wywiadzie na YouTubie. Ciekawie opowiadali. Miało to wartość dla widzów. 

Za chwilę pojawili się na kolejnym kanale. I kolejnym. Może nawet zastanawiałeś się: po co ci wszyscy YouTuberzy zapraszają w kółko te same osoby? Co to za kółko wzajemnej adoracji?

To było zaplanowane. 

Później takie osoby dodawały do tego jeszcze swój kanał na YouTubie, Instagrama i z osoby totalnie nieznanej w kilka miesięcy byli rozpoznawalnymi specjalistami w swojej branży na całą Polskę.

Jak myślisz, jak po takim zabiegu szło im w biznesie? Nie narzekają 🙂

Jest jeden problem:

Skoro YouTube i filmy mogą tak dużo dać, to dlaczego ludzie tego nie robią? 

Bo to nie jest takie proste. Gdy ktoś zaczyna to nie wie jak się za to zabrać.

Bardzo dobrze to rozumiem. 

Mi dojście do tego zajęło 6 lat.

6 lat temu zacząłem nagrywać podcast Biznes Od Początku. 

Wtedy myślałem sobie: „Zostanę twórcą internetowym. Będę robił coś wartościowego, przydatnego dla innych, z czasem zbuduję coraz większą grupę słuchaczy, społeczność, markę osobistą i może pojawią się z tego jakieś pieniądze.” Robiłem to regularnie – publikowałem wywiady z przedsiębiorcami co tydzień przez ponad 2 lata.

Co się okazało?

Nikt tego nie słuchał.
Liczba słuchaczy nie rosła.
Poświęcałem na to masę czasu - zajmowało mi to nawet 2 dni w tygodniu.
Przez 2,5 roku nie otrzymałem żadnej propozycji współpracy.
Nic na tym nie zarobiłem, tylko do tego dopłacałem.

Nagrywając podcast miałem pomysł na stworzenie kanału YouTube, na którym będę jeździł do przedsiębiorców i nie tylko z nimi rozmawiał, ale też pokazywał w filmie coś ciekawego: ich firmy, pasje, styl życia.

Pomysł był dobry, ale wiedziałem z jaką ilością pracy się to wiąże. Skoro podcast – który nagrywałem zdalnie zajmował nawet 2 dni w tygodniu, to co dopiero jeżdżenie po całej Polsce i nagrywanie filmów!

Przez rok to odkładałem. Wiedziałem, że nie dam rady czasowo. Byłem już po studiach, miałem rodzinę i inne działalności które wymagały mojej pracy, a YouTube będzie wymagał masy czasu – w dodatku na same dojazdy do gości będę musiał wydawać swoje pieniądze. 

Oprócz tego chciałem zatrudnić operatora, żeby to on nagrywał filmy (bo ja będę prowadzącym – nie dam rady robić obu rzeczy) – jednak znowu – zatrudnienie dobrego operatora kosztuje.

Ten pomysł nie dawał za wygraną.

Podobno ludzie najbardziej w życiu żałują nie tego co zrobili, ale tego – czego nie zrobili, dlatego postanowiłem:

Zrobię to. Założę nowy kanał.

Miałem już doświadczenia z nagrywania podcastu. Wiedziałem że widzowie sami się nie pojawią – nie ma co na to liczyć. Pieniądze, współprace też same nie przyjdą – to ja muszę o to wszystko zadbać!

Co trzeba było zaplanować:

Jak docierać do nowych widzów?
W jaki sposób będziemy na tym zarabiać?
Jak to ułożyć, żeby nie zajmowało aż tak dużo czasu?

Ludzie myślą, że YouTuberzy zarabiają
"z wyświetleń, lajków i subów", ale to bzdura.

YouTube płaci twórcom część dochodów ze swoich reklam.

Ile na tym można zarobić?

Gdy zaczynałem, powiedziałem sobie: „będę zadowolony, gdy nasze odcinki będą miały średnio 10 000 wyświetleń.”

Wiesz ile na takim tematycznym kanale można dostać za 10 000 wyświetleń? Ok. 100-140 zł. A żeby taki film nagrać to są 2-3 dni pracy + koszty operatora i montażysty, paliwa, hotelu, autostrady, biletów parkingowych itd.

Pieniądze z reklam to grosze.

"Ale przecież masz też filmy o większych zasięgach.
Na tym zarabiasz!"

Kolejny mit. Nawet, jeżeli każdy film robiłby 50 000 wyświetleń, to z reklam jest to ok. 500-600 zł. Nie zarobisz na tym.

Na szczęście wiedziałem o tym. Wiedziałem, że nie damy rady z tego pokryć kosztów, a co dopiero na tym zarobić. Trzeba było znaleźć inny sposób.

Zrobiłem badanie rynku.

Przeanalizowałem wszystkie najpopularniejsze kanały z mojej branży. Sprawdziłem też inne nisze. Przerobiłem kilka kursów online, wykupiłem kilkumiesięczne konsultacje. Tylko na płatne szkolenia i konsultacje z YouTuba wydałem w zeszłym roku 25 210 zł.

Postawiłem sobie cel:

Zarobić pierwsze pieniądze zanim założę kanał.

To byłoby coś. Podcast tworzyłem przez lata i nie zarobiłem ani złotówki. Tym razem chciałem to zrobić inaczej. Musiałem na tym zarabiać, bo tworzenie kanału który sobie wymyśliłem było bardzo kosztowne.

Miałem na to pomysł, więc zacząłem pracować. Żeby sfinansować tą działalność od początku, musiałem pozyskać firmy do współpracy.

Zanim nagraliśmy pierwszy film zgłosiłem się do ponad 100 firm.

Gdy teraz patrzę na wiadomości które im wysyłałem to wiem, że to nie mogło się udać. Na dzień dobry proponowałem firmom objęcie patronatu na kanale za 20 000 zł (przypominam, że kanał nawet nie istniał i nie mieliśmy ani jednego nagranego filmu). Ja dzisiaj też dostaję takie spamerskie wiadomości i już wiem, dlaczego wtedy firmy mi nie odpisywały.

Widziałem, że moje wiadomości nie działają. Zacząłem pisać inaczej, proponować co innego i inaczej się kontaktować. Zamiast wysyłać maile „na zimno” zacząłem namierzać konkretne osoby na LinkedIn’ie czy Facebooku. Po krótkiej wiadomości często to oni proponowali mi zdzwonienie się online, żeby o tym porozmawiać.

Sporo pracy to kosztowało, ale udało się.

Pozyskałem pierwszego partnera i kanał wystartował. Miesiąc później pozyskałem kolejną firmę do współpracy. Dzięki temu mogliśmy zacząć.

W ciągu 2 lat nawiązywaliśmy współprace w kwotach 2000 zł – 36 000 zł (na 1 fakturze, bo najlepsi klienci z którymi współpracujemy długoterminowo zostawili u nas ponad 60 000 zł). 

Kim jestem?

Nazywam się Paweł Leżoch.

Prowadzę kanał Biznes Od Początku, gdzie odwiedzamy przedsiębiorców w całej Polsce, pokazujemy ich firmy i rozmawiamy o tym jak zaczynali. W 1. roku na nowym kanale zrobiliśmy ok. 100 000 zł przychodu (tworząc kanał po godzinach). Po 3 latach kanał przekroczył 100 000 subskrypcji i 700 000 zł przychodu netto głównie na płatnych współpracach.

Jak zarabiać na kanale YouTube

Jakie 2 największe błędy popełniają twórcy na YouTubie?

YouTuberzy myślą tylko o filmach.

Skupiają się na zasięgach. Na nagrywaniu. Na miniaturach. Na szukaniu ciekawych tematów. To jest bardzo ważne, ale całkowicie pomijają aspekt biznesowy. Wydaje im się, że jak będą mieć więcej wyświetleń to zaczną zarabiać. Bzdura. 

Nie szukają modelu biznesowego. Nie wiedzą co zaproponować firmom, żeby im zapłaciły. Nie wiedzą do kogo się zgłosić. Jak znaleźć firmy do współpracy. Jaką kwotę zaproponować. Jaki biznes stworzyć wokół swojego kanału.

Przedsiębiorcy chcą być YouTuberami.

Gdy przedsiębiorca wchodzi na YouTuba to o czym myśli? Kto jest dobrym YouTuberem? No ta osoba, która ma duże zasięgi. Więc zastanawiają się co zrobić, żeby mieć dużo wyświetleń. Próbują naśladować dużych YouTuberów. Nagrywają wywiady z osobami, które mogą być zasięgowe. Tylko że to totalnie bez sensu. Zazwyczaj to nijak nie przełoży się na biznes. Nie pozyska klientów. 

Trzeba to zrobić inaczej.

Jako YouTuber musisz zadbać też o pieniądze.

Oprócz tworzenia filmów musisz wybrać model biznesowy - na czym będziesz zarabiać? Z kim możesz nawiązać współprace? Co zaoferować?  

Kwestie biznesowe potrafią zajmować tyle samo czasu co samo tworzenie filmów. To jest wymagające - ale jeżeli Ty sam o to nie zadbasz to nie licz na to, że firmy się do Ciebie zgłoszą.

Jako przedsiębiorca musisz działać inaczej niż YouTuberzy.

Nie skupiaj się na dużych zasięgach. Filmy zasięgowe robi się zupełnie inaczej niż filmy sprzedażowe. Możesz mieć film, który będzie miał milion wyświetleń i nie zarobi ani złotówki. Możesz też mieć film, który będzie miał 1000 wyświetleń i pozyska klientów za 100 000 zł. Musisz nagrywać przemyślane filmy, które mają określoną strukturę i są skierowane do bardzo konkretnej grupy docelowej - Twoich potencjalnych klientów. Tak nagrywane filmy nawet przy niskich zasięgach potrafią zarobić bardzo dużo. A jeżeli filmy będą dobre i przemyślane, to wtedy możesz zwiększać swoją skalę i celować w większe zasięgi (wszystko Ci pokażę).

Wiem jak skomplikowane to jest, bo dojście do tego miejsca zajęło mi 6 lat. Opublikowałem w internecie setki filmów. 

Mieliśmy filmy z setkami tysięcy wyświetleń, które nic nie zarobiły. 

Nie przyniosły nowych klientów. 

Mieliśmy filmy, które po 1000 wyświetleń już przyniosły klientów na 5-cyfrowe kwoty. 

Uczyłem się na własnych błędach.

W pierwsze 2,5 roku nagrywania podcastu nie zarobiłem nic. Gdy zaczynałem nagrywać podcast to myślałem, że przecież wszystkiego mogę się samodzielnie nauczyć. Nie wiedziałem, że zajmie to tyle czasu i nie wiedziałem, z jakimi problemami twórcy internetowi muszą się mierzyć. 

Każdego tygodnia czytam posty na grupach tematycznych i widzę siebie kilka lat wcześniej. 

To są dokładnie te same problemy:

Niskie zasięgi lub bardzo duża rozbieżność między odcinkami.
Brak czasu - na dobrą sprawę YouTube mógłby być pełnoetatową pracą.
Pieniądze - jak na tym zarabiać, jak nawiązać współprace.
Głowa - pojawia się hejt, krytyka, czasami masz już tego dość.

Dlatego stworzyłem coś, co sam chciałbym kupić 6 lat temu:

Programy Szkoleniowe o YouTubie prowadzące od A do Z

Dołączając dostajesz 2 kursy online:

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz poprzez YouTuba pozyskać klientów, budować markę osobistą - wtedy przerabiaj kurs "YouTube Dla Firm".

Jeżeli jesteś twórcą internetowym, chcesz tworzyć ciekawy kanał i zarabiać na nim - przerabiaj kurs "Zarabianie Na Kanale YouTube".

Dostajesz dostęp do obu kursów.

Zarabianie Na Kanale YouTube

Kurs dla YouTuberów i twórców internetowych. Dowiesz się jak zaprojektować swój kanał tak, żeby firmy widziały w nim wartość i jak takie firmy do współpracy pozyskać - gdzie je znaleźć, co im zaproponować, jak to wycenić. Dostaniesz szablony wiadomości do firm, szablony ofert, wzory umów.

YouTube Dla Firm

Kurs dla przedsiębiorców, którzy chcą dzięki YouTubowi pozyskać klientów, budować markę i rozpoznawalność w branży. Kanał firmowy robi się zupełnie inaczej niż YouTuberzy, w tym przypadku nie skupiamy się na zasięgach, tylko na nagrywaniu odpowiednich filmów, które trafią do naszej grupy docelowej.

Kurs dla YouTuberów:
Zarabianie Na Kanale YouTube

Co znajdziesz w kursie dla YouTuberów:

Kurs jest dla twórców internetowych, którzy chcą zarabiać na swojej działalności. Jest tam zarówno wiedza dotycząca tworzenia filmów, działania YouTuba, jak i nawiązywania współprac z firmami i monetyzowania kanału.

Podstawy nagrywania i sprzęt - aparat, mikrofony, światło.
O czym nagrywać filmy, żeby mieć więcej wyświetleń?
Jak tworzyć miniatury filmów, żeby więcej osób chciało je obejrzeć?
Jak prawidłowo pisać tytuły, żeby widzowie trafili na nasze filmy z wyszukiwarki.
Jak działa algorytm YouTuba - jaki powinien być przebieg filmu, żeby YouTube go promował.
5 strategii zarabiania na YouTubie - w jaki sposób możesz monetyzować swój kanał (przykłady) i jak łączyć ze sobą poszczególne z nich.
Jak znaleźć firmy, które mogą z nami współpracować?
Co zaoferować firmom i jak to wycenić?
Szablony wiadomości, które ja wysyłałem do firm, przez które pozyskałem firmy do współpracy zanim założyłem kanał.
Szablony umów, nad którymi pracowałem z działami marketingu dużych spółek notowanych na GPW.

Co dostajesz:

Otrzymujesz 6-modułowy Kurs Online (ponad 40 materiałów wideo), zestaw Ebooków, Personalnego Asystenta AI który będzie pomagał Ci wymyślać tematy na odcinki, robić research, aż do pisania tytułów i opisów. Oprócz tego otrzymujesz szablony wiadomości które wysyłałem do firm i moje szablony ofert, dzięki którym łatwiej będzie Ci pozyskać firmy do współpracy.

Jakie moduły zawiera kurs dla YouTuberów:

Od 0 do kanału który widzowie chcą oglądać i który zarabia.

Moduł 1
5 strategii zarabiania

Poznasz 5 różnych strategii zarabiania na kanale, które możesz ze sobą łączyć, razem z przykładami.

Moduł 2
Pomysł Na Kanał

Stworzymy strategię dla Twojego kanału. Określimy grupę docelową, tematykę, pomysły na treści i znajdziemy wyróżniki dla Twojego kanału.

Moduł 3
Podstawy YouTuba

Poznasz algorytm YouTuba, nauczysz się pisać tytuły i opisy, tworzyć dobre miniatury nawet jeżeli nie jesteś grafikiem, oraz optymalizować ustawienia filmów.

Moduł 4
Dobre Filmy

W tym module nauczysz się pisać scenariusze w taki sposób, żeby widzowie chcieli jak najdłużej Twoje filmy oglądać. Poznasz podstawy nagrywania i nauczysz się jak promować filmy organicznie i przy pomocy płatnych reklam. 

Moduł 5
Automatyzacja

W tym module usprawnimy Twoją pracę, żebyś mógł łączyć YouTuba z innymi aktywnościami. Pokażę Ci jak korzystać z promptera, jak pracować na szablonach i schematach.

Moduł 6
Współprace

Pokażę Ci jak pozyskiwać firmy do współpracy. Stworzymy listę firm, przygotujemy dla nich ofertę, otrzymasz szablony wiadomości i ofert, które możesz wysyłać do firm.

Zobacz fragmenty kursów:

Kurs dla przedsiębiorców
YouTube Dla Firm

Co znajdziesz w kursie dla przedsiębiorców:

Ten kurs zawiera 5 modułów. Nie ma w nim modułów o nawiązywaniu współprac jako YouTuber, zamiast tego są 2 nowe moduły. W tej ścieżce dowiesz się:

O czym nagrywać filmy, żeby Twoi potencjalni klienci na nie trafili i chcieli od Ciebie kupić.
Metoda ekspresowa, czyli jak w 3 miesiące zbudować rozpoznawalność na całą Polskę.
Kwestie techniczne: jak ustawić aparat, jakiego sprzętu potrzebujesz (najprostszy zestaw).
Jak ustawić płatną reklamę, żeby film dotarł do Twoich potencjalnych klientów.
Jak zbudować markę osobistą.
Schemat działania - jak wybrać nazwę, określić cel i dobrać strategię prowadzenia kanału.
Jak jednego dnia nagrać filmy na 2 miesiące z góry.
Jak działa YouTube: tytuły, miniatury, opisy, algorytm.

To jeszcze nie wszystko.

Oprócz tego, że dostajesz 2 kursy online, dostajesz też masę bonusów:

Ebook Zarabianie Na Kanale YouTube

Całą zawartość programu szkoleniowego otrzymujesz też w formie ebooka. Dzięki temu łatwo wyszukasz poszczególne fragmenty programu i możesz utworzyć swojego wirtualnego asystenta AI w Chat GPT. Asystent AI będzie Ci podpowiadał korzystając z całej wiedzy zawartej w programie szkoleniowym.

Format PDF, 131 stron.

Ebook Podręcznik Dobrych Miniatur

Dowiesz się z niego jak tworzyć dobre miniatury, które przyciągają uwagę i zachęcają do kliknięcia. To głównie na podstawie miniatury widzowie podejmują decyzję który film obejrzeć, więc jest to niezwykle ważne. W ebooku znajdziesz przykłady dobrych miniatur, wskazówki jak je tworzyć, opisane najpopularniejsze programy graficzne (darmowe i płatne), oraz narzędzia AI do tworzenia miniatur.

Format PDF, 40 stron.

Ebook: Audyt Kanału YouTube

Jeżeli masz już kanał YouTube to w tym ebooku znajdziesz zestaw pytań i elementy które należy sprawdzić. Na podstawie odpowiedzi będziesz wiedzieć, co możesz poprawić w swoim kanale YouTube, żeby miał on więcej wyświetleń i przekładał się na dochody w Twoim biznesie.

PERSONALNY ASYSTENT AI

W ramach bonusu dostajesz mojego wirtualnego asystenta opartego o ChatGPT Plus. Może wymyślać dla Ciebie pomysły na filmy, pisać scenariusze czy tworzyć tytuły i opisy filmów. Coś, co kiedyś zajmowało cały dzień dzięki temu asystentowi zajmie Ci 15 minut.  Asystent ma wgraną całą wiedzę z kursu, dzięki czemu będzie udzielał Ci lepszych podpowiedzi.

Do korzystania z Personalnego Asystenta AI potrzebny jest Chat GPT w płatnej wersji.

Podsumowując - co otrzymasz:

Kurs YouTube - Jak zarabiać na kanale YouTube i YouTube dla firm
Kurs online: Zarabianie Na Kanale YouTube - kurs dla YouTuberów o tym, jak zbudować kanał YouTube i pozyskać firmy do współpracy.
Kurs online: YouTube Dla Firm - kurs dla przedsiębiorców - o czym nagrywać filmy, jak powinien wyglądać nasz kanał, żeby pozyskać klientów, zbudować markę i rozpoznawalność w branży.
3 ebooki w formacie PDF, dzięki którym łatwo wyszukasz poszczególne fragmenty w kursie i znajdziesz informacje w skondensowanej formie.
Personalny Asystent AI, który będzie Ci podpowiadał i przyspieszy Twoją pracę.
Szablony ofert które wysyłałem klientom na współprace w kwotach 2000 zł - 36 000 zł.
Schematy wiadomości do pozyskiwania partnerów dla kanału.
Wzór umowy, nad którym pracowaliśmy z działami prawnymi dużych spółek akcyjnych.
Checklisty, strategie i bonusy, dzięki którym wystarczy, że będziesz się trzymać listy punkt po punkcie i będziesz mieć efekty.

Zobacz filmy kursantów:

Gdybym ten kurs przerobił 2,5 roku wcześniej to nie wpakowałbym tyle kasy w YouTuba, tylko bym wyjął z niego jeszcze więcej pieniędzy. Moim zdaniem jeżeli chcecie zarabiać na YouTubie, a nie tylko wydawać na niego pieniądze czy traktować to jako pasję, to w kursie są super tajniki do tego jak to zrobić i nie polegać na algorytmie. Uważam, że na prawdę warto ten kurs wziąć, bo macie tam jeszcze różne dokumenty, umowy - to pozwoliło mi bardzo uporządkować wiedzę.

Patryk Nocek

youtube.com/@PatrykNocek

Podcast i kanał firmowy.

Wiecej niż eCommerce

youtube.com/@WiecejnizeCommerce

Podcast i kanał firmowy.

Wojtek Krański

youtube.com/@RozmowaKwalifikacyjnaPrzyPiwie

30-dniowa Gwarancja!

Jeżeli w ciągu 30 dni uznasz, że te kursy są nie dla Ciebie, piszesz do mnie maila i oddam Ci wszystkie pieniądze. Bez tłumaczenia się. Nic nie ryzykujesz. Chcę mieć tylko zadowolonych kursantów, którzy świadomie kupili te kursy i będą je wykorzystywać.

Dołącz do Programu Szkoleniowego.

Zacznij tworzyć kanał YouTube tak, żeby przekładało się to na pieniądze.

PROGRAMY SZKOLENIOWE:
Zarabianie Na Kanale YouTube
YouTube Dla Firm

1295 zł


2 Kursy Online w formie lekcji wideo.
Pakiet 3 ebooków.
Personalny Asystent AI.
Szablony ofert.
Schematy wiadomości.
Dodatkowe checklisty i szablony.

Co zyskasz:

Będziesz tworzyć lepsze filmy, które widzowie będą chcieli oglądać.
Zbudujesz kanał biznesowy, który 
Będziesz mieć więcej wyświetleń i subów.
Poznasz 6 strategii zarabiania na YouTube i wybierzesz najlepsze dla siebie.
Pokażę Ci jak znaleźć firmy do współpracy, co im zaproponować i jak to wycenić.
Nauczysz się jak tworzyć kanał, żeby pozyskiwać klientów do swojego biznesu.
Pokażę Ci jak promować kanał, żeby nie być uzależnionym od kaprysów algorytmu.

Najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest ten program?

Dla YouTuberów i przedsiębiorców. Dostajesz 2 kursy online - 2 odrębne ścieżki i idziesz tą, która jest lepsza dla Ciebie.

Jeżeli jesteś twórcą internetowym / YouTuberem - przerabiasz kurs Zarabianie Na Kanale YouTube. Idealny dla osób, które tworzą na YouTubie i które chcą zacząć zarabiać na swojej działalności.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą przerabiasz kurs YouTube Dla Firm. Idealny dla osób, które chcą wykorzystać YouTube do promowania swojej firmy, budowania marki osobistej i pozyskiwania klientów.

Czy to się opłaca?

Inne kursy z tworzenia kanału YouTube kosztują ok. 2000 zł. Tutaj oprócz wiedzy dotyczącej YouTuba i budowania kanału dostajesz gotowe schematy w jaki sposób pozyskać firmy do współpracy. Wystarczy 1 współpraca i cały kurs spłaci się wielokrotnie. 

W przypadku przedsiębiorców 1 dobry film na YouTubie jest w stanie pracować na Ciebie przez lata i pozyskiwać dla Ciebie klientów, partnerów biznesowych, dystrybutorów. W kursie pokazuję przykłady filmów, które zarobiły już kilkaset tysięcy złotych dla naszych klientów. 

Czy na pewno pozyskam partnerów?

Nie. To zależy od masy czynników. Nie licz na to, że wystarczy tylko kupić kurs. Trzeba włożyć w to masę pracy. W programie pokażę Ci co i jak robić, ale to TY musisz tą pracę wykonać. 

Na jak długo dostanę dostęp?

Dostęp jest nieograniczony czasowo. Tak długo, jak będzie istniała platforma - tak długo masz dostęp do kursu. 

Czy otrzymam fakturę?

Tak, otrzymasz fakturę VAT, wystarczy podać dane do faktury podczas składania zamówienia.

Co z fakturą przy płatnościach miesięcznych?

Wybierając płatność miesięczną dostajesz z góry 2 faktury: pierwsza na 200 zł (generowana automatycznie), a następnie ja ręcznie wystawiam drugą fakturę na 1195 zł. Obie faktury dostajesz "z góry" z datą dołączenia do kursu (mimo, że nie zostały przez Ciebie jeszcze opłacone i kurs będziesz spłacać w formie płatności miesięcznych).

Masz pytania?

Uzupełnij formularz - otrzymam Twoje pytania na maila i Ci odpiszę.


Copyright © Bizop.pl. Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawiera Polityka prywatności. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Leżoch, z siedzibą w 47-341 Żużela (Polska), ul. Krapkowicka 18, NIP 1990030689. Email: pawel.lezoch@gmail.com .

Regulamin | Polityka Prywatności

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close