Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!

Zobacz film poniżej w którym wyjaśniam co teraz się wydarzy, co będziemy weryfikować i na jakich zasadach zapraszamy gości.

Co zyskasz pojawiając się w programie?

#1

Ludzie się o Tobie dowiedzą

Tysiące widzów z całej Polski dowie się o Twojej firmie. Pozyskasz nowych klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Często jeden film potrafi być przełomowy dla biznesu i dać firmie solidnego kopa w przód. 

#2

Rozmawiasz z drugim człowiekiem

Wiemy, że mówienie do kamery jest trudne i stresujące. Wywiad jest rozmową z drugim człowiekiem, więc będzie Ci łatwiej niż próbując coś samodzielnie powiedzieć do kamery.

#3

Wszystko zrobimy za Ciebie

Nie musisz szykować scenariusza filmu, kupować kamer, mikrofonów, znać się na nagrywaniu, montażu. Zrobimy to wszystko za Ciebie. Wystarczy, że poświęcisz nam 2-3 godziny.

#4

Oszczędzasz czas potrzebny na dojazd

Czas to najważniejszy zasób który mamy, dlatego nie musisz go marnować na dojazdy - to my przyjedziemy do Ciebie - a Ty dzięki temu zaoszczędzisz często cały dzień.

#5

Pokażemy zamiast tylko opowiadać

Obraz wyraża więcej niż słowa. Na naszym kanale możesz pokazać jak działają Twoje produkty, w jakiej jakości są zrobione, jak wygląda Twoja siedziba, jakim jesteś człowiekiem - to wszystko sprawia, że ludzie szybciej Ci zaufają i chętniej od Ciebie kupią.

Często zadawane pytania

Czy występ na kanale będzie mi się opłacał?

Tak - pod warunkiem, że masz coś wartościowego do zaoferowania. Jeżeli robisz dobrą robotę, Twoja usługa jest potrzebna, celujesz z nią do klienta biznesowego, jest to produkt wysokomarżowy, który kosztuje więcej niż 500 zł, to występ na kanale jest dobrym pomysłem.

Skąd wiemy, że trafimy do odpowiednich ludzi?

Oprócz zasięgu organicznego promujemy filmy płatną reklamą. Ustawiamy frazy kluczowe, których szukają Twoi klienci. Dzięki temu film obejrzą te osoby, które będą szukały właśnie takiego produktu jaki Ty sprzedajesz. 

Czy występ na kanale jest płatny?

Tak. Jeżeli chcesz wypromować swoją firmę i siebie, to Ty pokrywasz koszt takiego nagrania, jednak nie wystarczy zapłacić żeby móc pojawić się na kanale. Musisz przejść naszą weryfikację i spełnić nasze kryteria, żeby taki film był wartościowy dla widzów.

Czasami to my zapraszamy gości i sami finansujemy całe nagrania - robimy tak, gdy taki film mógłby być w jakiś sposób wyjątkowy,  mógłby przyciągnąć bardzo dużo widzów na kanał, lub gdy gość może dać więcej widzom niż na takim filmie zyskać.

Nie jesteśmy w stanie robić tego "za darmo" - bo jeżdżenie po całej Polsce, nagrania, montaż i cała praca organizacyjna to kilkadziesiąt godzin pracy i spore koszty. Wywiady na naszym kanale zwracają się wielokrotnie - wiemy o tym, bo mamy powracających klientów którzy nam o tym mówią.

Kiedy jesteście w stanie przyjechać, kiedy będzie publikacja?

To zależy od lokalizacji nagrań i ilości odcinków "w kolejce". 

Jesteśmy z woj. opolskiego, jeżeli mamy do Ciebie np. 6 godzin jazdy w 1 stronę, to musimy to zaplanować z większym wyprzedzeniem, żeby zebrać kilku gości z Twojej okolicy i nagrać kilka filmów przy okazji jednego wyjazdu. W takiej sytuacji nagrania planujemy najczęściej minimum miesiąc wcześniej.

Jeżeli nagranie odbywa się bliżej nas - np. Gliwice, Katowice, Opole - wtedy możemy je zrealizować szybciej. 

Nie mam doświadczenia z nagrywaniem. Czy sobie poradzę?

Będzie to wywiad, czyli rozmowa z drugim człowiekiem. Na nagraniu rozmawiamy między sobą - kamery są przy okazji. Dzięki temu będzie Ci dużo łatwiej niż próbować nagrać samodzielnie reklamę w formie wideo.

Nie jest to transmitowane "na żywo" - jeżeli gdzieś się pomylisz, będziesz chciał coś powtórzyć - spokojnie możemy nagrywać to tak długo, aż będzie OK.

Co jeżeli będzie hejt?

Mamy nadzieję, że będzie hejt! Jeżeli pod filmem nie będzie negatywnych komentarzy to znaczy, że dotarliśmy do zbyt małej liczby ludzi.

Zawsze komuś się coś nie spodoba, ale nie ma to znaczenia. Mieliśmy przypadki gdzie wydawało nam się, że gość nie wypadł najlepiej, bo pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Co się okazało? Nie miało to znaczenia. Przez ten film zgłosiło się do niego kilkudziesiąt osób chętnych do współpracy - a na tym mu zależało. 

Jedni zajmują się tylko krytykowaniem, a my chcemy dotrzeć do tych osób, które działają. Hejterzy tylko podbijają zasięgi dodając komentarze. 

Osoby, które piszą komentarze obraźliwe, wulgarne, bądź wymysły które nie mają poparcia w rzeczywistości, są blokowane i ich komentarze nie są widoczne pod filmami.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawiera Polityka prywatności. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Leżoch. Email: pawel.lezoch@gmail.com .

Complete Your Order

Complete your purchase below for instant access

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close