Zgłoś swoją firmę do programu
Biznes Od Początku

Pokaż swoją firmę na naszym kanale YouTube, dzięki czemu dowie się o niej kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Możesz w ten sposób pozyskać klientów, pracowników, partnerów biznesowych i inwestorów.

>54%

widzów kanału ma więcej niż 35 lat. 85% widzów ma ponad 25 lat.

11k-40k

typowa ilość wyświetleń filmu
w pierwsze 28 dni.

>200

opublikowanych wywiadów z przedsiębiorcami.

Biznes Od Początku

To program, w którym odwiedzamy przedsiębiorców w całej Polsce, pokazujemy ich firmy i rozmawiamy o tym jak zaczynali. 

Wywiady ukazują się na YouTube na kanale Biznes Od Początku, w wersji audio we wszystkich platformach podcastowych, a fragmenty znajdziesz na TikToku, Instagramie i Facebooku.

Co nas wyróżnia?

Zamiast opowiadać o swojej firmie - u nas możesz ją pokazać. Obraz wyraża więcej niż słowa. Możesz pokazać swoje produkty, siedzibę, ile osób pracuje nad końcowym efektem - to wszystko uwiarygadnia. 

Dzięki wideo ludzie mogą zobaczyć jakim jesteś człowiekiem - dzięki czemu szybciej Cię polubią, zaufają i nawiążą z Tobą współpracę.

Partnerzy kanału:

Co zyskasz pojawiając się w programie?

#1

Ludzie się o Tobie dowiedzą

Tysiące widzów z całej Polski dowie się o Twojej firmie. Pozyskasz nowych klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Często jeden film potrafi być przełomowy dla biznesu i dać firmie solidnego kopa w przód. 

#2

Rozmawiasz z drugim człowiekiem

Wiemy, że mówienie do kamery jest trudne i stresujące. Wywiad jest rozmową z drugim człowiekiem, więc będzie Ci łatwiej niż próbując coś samodzielnie powiedzieć do kamery.

#3

Wszystko zrobimy za Ciebie

Nie musisz szykować scenariusza filmu, kupować kamer, mikrofonów, znać się na nagrywaniu, montażu. Zrobimy to wszystko za Ciebie. Wystarczy, że poświęcisz nam 2-3 godziny.

#4

Oszczędzasz czas potrzebny na dojazd

Czas to najważniejszy zasób który mamy, dlatego nie musisz go marnować na dojazdy - to my przyjedziemy do Ciebie - a Ty dzięki temu zaoszczędzisz często cały dzień.

#5

Pokażemy zamiast tylko opowiadać

Obraz wyraża więcej niż słowa. Na naszym kanale możesz pokazać jak działają Twoje produkty, w jakiej jakości są zrobione, jak wygląda Twoja siedziba, jakim jesteś człowiekiem - to wszystko sprawia, że ludzie szybciej Ci zaufają i chętniej od Ciebie kupią.

Kliknij poniżej i sprawdźmy, czy wywiad to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych zawiera Polityka prywatności. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Leżoch. Email: pawel.lezoch@gmail.com .

Complete Your Order

Complete your purchase below for instant access

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close